Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
SLOAN W
CHAMPION

SLOAN W

Код на производ: S10693-YS008
2.490,00 ДЕН
2.116,00 ДЕН
1.481,00 ДЕН
Заштеда: 1.009,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38 *
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S10693-ES010
2.116,00 ДЕН
Заштеда 15%
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S10684-GS518
1.394,00 ДЕН
1.992,01 ДЕН
2.490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S10697-KK001
1.743,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.490,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""