КОМБИНИРАЈ И ЗАШТЕДИ

ДО 30% ПОПУСТ

Погледнете повеќе
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX SWIFT R2 MID GTX TERREX SWIFT R2 MID GTX

TERREX SWIFT R2 MID GTX

Кондури
Код на производ: CM7500
9.388,00 MKD
9.388,00 MKD
Заштеда: 0%
 • 7
  40.5
 • 7-
  41.5
 • 8
  42
 • 9-
  44
 • 10
  44.5
 • 10-
  45.5
 • 11
  46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""