Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE REBEL REACT
NIKE

NIKE REBEL REACT

Код на производ: AA1626-602
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15
 • 5 35,5
 • 5,5 36
 • 6 36,5
 • 6,5 37,5
 • 7 38
 • 7,5 38,5
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40,5
 • 9,5 41
 • 10 42
 • 10,5 42,5
 • 11 43
 • 11,5 44
 • 12
 • 12,5
 • 13
 • 13,5
 • 14
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Сезона Есен 2018
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35,5 22
5,5 36 22,5
6 36,5 23
6,5 37,5 23,5
7 38 24
7,5 38,5 24,5
8 39 25
8,5 40 25,5
9 40,5 26
9,5 41 26,5
10 42 27
10,5 42,5 27,5
11 43 28
11,5 44 28,5

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 908994-009
2.234,00 MKD
3.191,99 MKD
3.990,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 942855-603
6.392,00 MKD
Заштеда 20%
7.990,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики AA7412-004
2.794,00 MKD
3.493,00 MKD
4.990,00 MKD
Помош
string(0) ""
string(0) ""