Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CLASSIC
CHAMPION

CLASSIC

Код на производ: S20520-BS501
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2017
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""