БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX INVIGOR SL NIKE AIR MAX INVIGOR SL

NIKE AIR MAX INVIGOR SL

Патики
Код на производ: 844793-002
6.490,00 MKD
4.690,00 MKD
4.690,00 MKD
Заштеда: 28%
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""