Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
NIKE FREE RN DISTANCE
Код на производ:
(827115-402)
NIKE

nike free rn distance

Претходна цена
8.590,00 ДЕН
Моментална Цена
5.857,00 ДЕН
Моментална Цена
5.857,00 ДЕН
Заштеда: 2.733,00 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 49.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 14 48.5
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Сезона Лето 2016
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""