Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
PROTERRA SPORT GTX
MERRELL

PROTERRA SPORT GTX

Код на производ: J41883
7.790,00 MKD
4.990,00 MKD
4.990,00 MKD
Заштеда: 2.800,00 MKD
Извести ме за попуст
 • 40
 • 41
 • 41,5
 • 42
 • 43
 • 43,5
 • 44 *
 • 44,5
 • 45
 • 46 *
 • 46,5
 • 48
 • 49
 • 50
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Сезона Есен 2015
Бренд MERRELL
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.820,00 MKD
6.025,00 MKD
7.088,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 3021034-001
3.802,00 MKD
5.431,00 MKD
6.390,00 MKD
Помош
string(0) ""
string(0) ""