Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER
Машки патики
Код на производ:
(749760-001)
NIKE

NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
5.601 ДЕН
Заштеда: 3.289 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 49.5 33
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 14 48.5 32
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики Nike Air Max Command Leather се совршена комбинација на класичен изглед и нова удобност. Подетално

Машките патики Nike Air Max Command Leather се совршена комбинација на класичен изглед и нова удобност.

Горниот дел изработен од кожа е модерен, додека гумениот „Waffle“ ѓон е исклучително издржлив и го штити стапалото од лизгање на разни површини.

Брендирање на Air Max, детали за TPU и видливи воздушни перничиња потсетуваат на оригиналниот, класичен дизајн на овој модел.

Средниот ѓон кој е исполнет со пена по целата должина ќе ви го амортизира секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

•Боја: црна, бела

•Горен дел: кожа

•Среден ѓон исполнет со пена

•Гумен „Waffle“ ѓон

•Air Max воздушна единица

•Шифра на артикл: 749760-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 49.5 33
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики Nike Air Max Command Leather се совршена комбинација на класичен изглед и нова удобност.

Горниот дел изработен од кожа е модерен, додека гумениот „Waffle“ ѓон е исклучително издржлив и го штити стапалото од лизгање на разни површини.

Брендирање на Air Max, детали за TPU и видливи воздушни перничиња потсетуваат на оригиналниот, класичен дизајн на овој модел.

Средниот ѓон кој е исполнет со пена по целата должина ќе ви го амортизира секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

•Боја: црна, бела

•Горен дел: кожа

•Среден ѓон исполнет со пена

•Гумен „Waffle“ ѓон

•Air Max воздушна единица

•Шифра на артикл: 749760-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 49.5 33
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики CK2944-402
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM8681-001
3.951 ДЕН
Заштеда 10%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CK7583-007
6.111 ДЕН
Заштеда 10%
6.790 ДЕН
Помош