Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DX0954-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Run

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се да остварите нови милји на патеката со Nike Dri-FIT Swoosh Run женски долни тренерки. Благодарение на неговата ултра мека и дишечка ткаенина што ја отстранува потта, ќе поминувате значително помалку време грижејќи се за непријатност и пот и ќе можете да се фокусирате на патеката пред вас и на вашиот следен чекор. Прилагодливиот еластичен појас и мрежеста ткаенина од бутовите до дното ви овозможуваат удобно додека трчате. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Два странични џебови се одлично место за вашиот телефон, клучеви или паричник. Спецификација: Женски долни тренерки за трчање Прилагодлив еластичен појас Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 80% полиестер / 20% спандекс.
Подетално

Подгответе се да остварите нови милји на патеката со Nike Dri-FIT Swoosh Run женски долни тренерки. Благодарение на неговата ултра мека и дишечка ткаенина што ја отстранува потта, ќе поминувате значително помалку време грижејќи се за непријатност и пот и ќе можете да се фокусирате на патеката пред вас и на вашиот следен чекор. Прилагодливиот еластичен појас и мрежеста ткаенина од бутовите до дното ви овозможуваат удобно додека трчате. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Два странични џебови се одлично место за вашиот телефон, клучеви или паричник. Спецификација:

 • Женски долни тренерки за трчање
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% полиестер / 20% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.295 ДЕН
  Заштеда 50%
  6.590 ДЕН
  Помош