Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Coordinates
THE NORTH FACE Coordinates
THE NORTH FACE Coordinates
THE NORTH FACE Coordinates
THE NORTH FACE Coordinates
THE NORTH FACE Coordinates
THE NORTH FACE Coordinates
THE NORTH FACE Coordinates
Код на производ:
(NF0A7X2KJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Coordinates

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со интересна графика, машката outdoor маица со долги ракави The North Face COORDINATES може да ве инспирира за вашето следно истражување, каде и да е тоа. Класичниот горен дел со долги ракави е идеален за слоевитост, без разлика дали се релаксирате после планинарење, скијање или едноставно сакате удобност во слободното време во градот. Графиката што го издигнува едноставниот дизајн на оваа маичка го истакнува вашиот спортски стил и авантуристички дух. Спецификација: Долги ракави Тркалезна јака TNF графика Состав: 100% памук.
Подетално

Со интересна графика, машката outdoor маица со долги ракави The North Face COORDINATES може да ве инспирира за вашето следно истражување, каде и да е тоа. Класичниот горен дел со долги ракави е идеален за слоевитост, без разлика дали се релаксирате после планинарење, скијање или едноставно сакате удобност во слободното време во градот. Графиката што го издигнува едноставниот дизајн на оваа маичка го истакнува вашиот спортски стил и авантуристички дух.

Спецификација:

 • Долги ракави
 • Тркалезна јака
 • TNF графика
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош