Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Спортски градник
Код на производ:
(DZ4609-010)
NIKE

NIKE Pro

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
2.072 ДЕН
Заштеда: 518 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PRO е спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневниот тренинг. Дизајниран е да ви понуди максимална подвижност, што го прави идеален за џогирање, вежбање во теретана, часови по танц и други активности со сличен интензитет. Изработен е од еластична ткаенина, пријатна на допир, која ви овозможува да останете фокусирани на тренингот. Широките ремени за рамо и исечоците напред и назад овозможуваат добар проток на воздух и спречуваат непотребно движење. Логото на Nike јасно покажува во која спортска марка најмногу верувате. Доколку сакате да го дадете максимумот на секој тренинг, овој спортски градник на Nike ќе ви обезбеди максимална поддршка. Спецификација: Спортски градник за жени Се прилепува на телото Широки ремени Состав на материјал: 82% полиестер и 18% спандекс Лого на Nike.
Подетално

Nike PRO е спортски градник во кој ќе бидете подготвени за предизвиците на секојдневниот тренинг. Дизајниран е да ви понуди максимална подвижност, што го прави идеален за џогирање, вежбање во теретана, часови по танц и други активности со сличен интензитет. Изработен е од еластична ткаенина, пријатна на допир, која ви овозможува да останете фокусирани на тренингот. Широките ремени за рамо и исечоците напред и назад овозможуваат добар проток на воздух и спречуваат непотребно движење. Логото на Nike јасно покажува во која спортска марка најмногу верувате. Доколку сакате да го дадете максимумот на секој тренинг, овој спортски градник на Nike ќе ви обезбеди максимална поддршка.

Спецификација:

 • Спортски градник за жени
 • Се прилепува на телото
 • Широки ремени
 • Состав на материјал: 82% полиестер и 18% спандекс
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Градник DM0633-070
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Градник DM0633-569
  2.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.990 ДЕН
  Помош