Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Exoloration
THE NORTH FACE Exoloration
THE NORTH FACE Exoloration
THE NORTH FACE Exoloration
THE NORTH FACE Exoloration
THE NORTH FACE Exoloration
THE NORTH FACE Exoloration
THE NORTH FACE Exoloration
Машки панталони
Код на производ:
(NF0A7Z9621L1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Exoloration

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 M
 • 34 M
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките outdoor панталони The North Face EXPLORATION се идеални за сите ваши авантури на отворено. Стандардните панталони во крој на работна облека нудат разноврсност на носењето. Новата конструкција со дијагонално прицврстување ви овозможува удобност, додека два предни џебови и два џебови за нозете обезбедуваат многу простор за складирање. Контрастното TNF лого го заокружува овој класичен спортски стил. Спецификација: Стандарден крој со малку заострени ногавици Дијагонално прицврстување Два предни и два џебови за нозете.
Подетално

Машките outdoor панталони The North Face EXPLORATION се идеални за сите ваши авантури на отворено. Стандардните панталони во крој на работна облека нудат разноврсност на носењето. Новата конструкција со дијагонално прицврстување ви овозможува удобност, додека два предни џебови и два џебови за нозете обезбедуваат многу простор за складирање. Контрастното TNF лого го заокружува овој класичен спортски стил.
Спецификација:

 • Стандарден крој со малку заострени ногавици
 • Дијагонално прицврстување
 • Два предни и два џебови за нозете

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32 M
  34 M
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош