Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
UNDER ARMOUR Meridian
Женски хеланки
Код на производ:
(1366296-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Meridian

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
4.543 ДЕН
Заштеда: 1.947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за тренирање Under Armour Meridian се вашата нова најдобра опрема - лесна, дише и привлечна. Ткаенината HeatGear® брзо се суши и обезбедува супериорна покриеност без да ве оптоварува. Лесно ја отстранува потта од кожата и обезбедува долготрајна свежина. Технологијата против непријатните мириси го спречува развојот на микробите кои ги предизвикуваат. Рамниот појас со тока нуди совршено вклопување. Внатрешниот џеб на задната страна е идеален за чување на вашиот телефон. Спецификација: HeatGear® ткаенина Технологија против непријатни мириси Широк, рамен појас со јамка Внатрешен џеб Лого на UA Состав: полиестер, еластин.
Подетално

Женските хеланки за тренирање Under Armour Meridian се вашата нова најдобра опрема - лесна, дише и привлечна. Ткаенината HeatGear® брзо се суши и обезбедува супериорна покриеност без да ве оптоварува. Лесно ја отстранува потта од кожата и обезбедува долготрајна свежина. Технологијата против непријатните мириси го спречува развојот на микробите кои ги предизвикуваат. Рамниот појас со тока нуди совршено вклопување. Внатрешниот џеб на задната страна е идеален за чување на вашиот телефон.
Спецификација:

 • HeatGear® ткаенина
 • Технологија против непријатни мириси
 • Широк, рамен појас со јамка
 • Внатрешен џеб
 • Лого на UA
 • Состав: полиестер, еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош