Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings
Женски хеланки
Код на производ:
(1365335-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HeatGear® Armour No-Slip Waistband Ankle Leggings

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за тренирање HeatGear® Armor се нашиот основен слој за изведба - оној што прво го облекувате и последен се соблекувате. Затоа го направивме дополнително удобно. Ултра лесната ткаенина HeatGear® нуди супериорна покриеност, без оптоварување. Лесно ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши, а технологијата за спречување на непријатни мириси ја прави секоја физичка активност удобна. Четиринасочната издолжена конструкција овозможува подобро движење во сите правци, а ергономските рамни шевови нудат удобно вклопување. Високиот појас што не се лизга нуди оптимална покриеност и поддршка што е тука при секое движење. Спецификација:• HeatGear® ткаенина• Технологија за спречување на непријатни мириси• Ергономски рамни шевови• Висок појас• Внатрешен спој: 66cm• Материјал: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Женските хеланки за тренирање HeatGear® Armor се нашиот основен слој за изведба - оној што прво го облекувате и последен се соблекувате. Затоа го направивме дополнително удобно. Ултра лесната ткаенина HeatGear® нуди супериорна покриеност, без оптоварување. Лесно ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши, а технологијата за спречување на непријатни мириси ја прави секоја физичка активност удобна. Четиринасочната издолжена конструкција овозможува подобро движење во сите правци, а ергономските рамни шевови нудат удобно вклопување. Високиот појас што не се лизга нуди оптимална покриеност и поддршка што е тука при секое движење. Спецификација:
• HeatGear® ткаенина
• Технологија за спречување на непријатни мириси
• Ергономски рамни шевови
• Висок појас
• Внатрешен спој: 66cm
• Материјал: 87% полиестер, 13% еластин

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош