Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1366218-014)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR 21230 Wind Pants

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките тренерки Under Armour Wind можеби наликуваат на класичен модел на тренерки со ретро вибрации, но тоа е многу повеќе од тоа. Удобно и подвижно како никогаш досега, оваа тренерка е направена од ткаенина што брзо се суши. Лесно ја отстранува потта од вашата кожа, одржувајќи ве суви и свежи за време на сите активности. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го приспособите вклопувањето додека еластичните манжетни на нозете даваат чист изглед. Со атрактивен дизајн, оваа долна тренерка ќе ве направи да се истакнете во секоја ситуација. Спецификација: Внатрешен спој: 81cm Еластичен прилагодлив појас Еластични манжетни на нозете Преден и заден џеб Состав: 100% најлон.
Подетално

Машките тренерки Under Armour Wind можеби наликуваат на класичен модел на тренерки со ретро вибрации, но тоа е многу повеќе од тоа. Удобно и подвижно како никогаш досега, оваа тренерка е направена од ткаенина што брзо се суши. Лесно ја отстранува потта од вашата кожа, одржувајќи ве суви и свежи за време на сите активности. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го приспособите вклопувањето додека еластичните манжетни на нозете даваат чист изглед. Со атрактивен дизајн, оваа долна тренерка ќе ве направи да се истакнете во секоја ситуација.
Спецификација:

 • Внатрешен спој: 81cm
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични манжетни на нозете
 • Преден и заден џеб
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош