Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM6626-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT се машки тренерки за тренинг. Останете суви и самоуверени. Тренерките Nike Dri-FIT се лесни, флексибилни и дизајнирани да ви овозможат удобност во текот на целиот тренинг. Пријатниот материјал во контакт со вашата кожа ќе ве мотивира на големи потфати. Правите ногавици го прават ова парче облека ефектно и необично. Страничните џебови ја комплетираат функционалноста. Еластичниот појас ви овозможува лесно прилагодување. Се одликува со стандарден крој, што ги прави одличен за сите типови на градба. Спецификација: Машки тренерки Еластичен појас со учкур Странични џебови Nike лого Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT се машки тренерки за тренинг. Останете суви и самоуверени. Тренерките Nike Dri-FIT се лесни, флексибилни и дизајнирани да ви овозможат удобност во текот на целиот тренинг. Пријатниот материјал во контакт со вашата кожа ќе ве мотивира на големи потфати. Правите ногавици го прават ова парче облека ефектно и необично. Страничните џебови ја комплетираат функционалноста. Еластичниот појас ви овозможува лесно прилагодување. Се одликува со стандарден крој, што ги прави одличен за сите типови на градба.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • Nike лого
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош