Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1328702-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Men's UA RUSH™ Fitted Pants

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.952 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификација на производот: Мрежести панели за стратешка вентилација Технологија за спречување на развојот на бактерии кои се одговорни за развој на непријатни мириси Еластичен појас со внатрешен врвец Внатрешен спој: 84 cm Материјал: 82% полиестер и 18% еластин Мрежест панел: 90% полиестер и 10% еластин.
Подетално

Спецификација на производот:

 • Мрежести панели за стратешка вентилација
 • Технологија за спречување на развојот на бактерии кои се одговорни за развој на непријатни мириси
 • Еластичен појас со внатрешен врвец
 • Внатрешен спој: 84 cm
 • Материјал: 82% полиестер и 18% еластин
 • Мрежест панел: 90% полиестер и 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош