Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK ICEPEAK KESUSMAA
Женски комбинезон
Код на производ:
(32425377L6-990)
ICEPEAK

ICEPEAK ICEPEAK KESUSMAA

Претходна цена
18.590 ДЕН
Моментална цена
18.590 ДЕН
Цена со попуст
14.872 ДЕН
Заштеда: 3.718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезон
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош