Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU4495-825)
NIKE

NIKE Sportswear Tech

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
5.192 ДЕН
Цена со попуст
4.543 ДЕН
Заштеда: 1.947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech се долен дел машки тренерки, за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и неприкосновен спортски стил. Меката и мазна ткаенина од руно обезбедува удобно совршена топлина, а заостреното намалување нуди голема слобода на движење. Манжетните го комплетираат изгледот, спречуваат несакано движење и ги истакнуваат вашите Nike патики. Во џебот со патент има внатрешен џеб што ги чува клучевите, картичката или телефонот безбедни и на дофат. Еластичниот струк со врвка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Оваа машка тренерка на Nike лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба. Спецификација:• Машки тренерки• Џеб со патент• Внатрешен џеб• Состав: 66% памук и 34% полиестер• Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Tech се долен дел машки тренерки, за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и неприкосновен спортски стил. Меката и мазна ткаенина од руно обезбедува удобно совршена топлина, а заостреното намалување нуди голема слобода на движење. Манжетните го комплетираат изгледот, спречуваат несакано движење и ги истакнуваат вашите Nike патики. Во џебот со патент има внатрешен џеб што ги чува клучевите, картичката или телефонот безбедни и на дофат. Еластичниот струк со врвка обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Оваа машка тренерка на Nike лесно се комбинира со остатокот од вашата гардероба.
Спецификација:
• Машки тренерки
• Џеб со патент
• Внатрешен џеб
• Состав: 66% памук и 34% полиестер
• Машинско перење

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош