Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
NIKE LeBron
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ6145-032)
NIKE

NIKE LeBron

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LeBron машките долен дел тренерки за кошарка ја носат топлината која ве придвижува кон целта. Прославете ги 20-те години на Леброн на теренот со графичкиот приказ во форма на шах и часовници кои оддаваат почит не само на неговата вештина со противниците, туку и на неговата ментална сила и физичка подготвеност. Извезената графика го краси мазниот француски фротир кој остава пријатно чувство на кожата. Страничните и задните џебови овозможуваат да се складираат неопходните работи како што се клучевите или картичките. Ребрести манжетни и еластичен појас со учкур обезбедуваат совршено вклопување. Спецификации: Машки долен дел тренерки Опуштен крој Странични џебови Ребрести манжетни Еластичен појас со учкур Перење во машина Состав: 83% памук, 17% полиестер .
Подетално

Nike LeBron машките долен дел тренерки за кошарка ја носат топлината која ве придвижува кон целта. Прославете ги 20-те години на Леброн на теренот со графичкиот приказ во форма на шах и часовници кои оддаваат почит не само на неговата вештина со противниците, туку и на неговата ментална сила и физичка подготвеност. Извезената графика го краси мазниот француски фротир кој остава пријатно чувство на кожата. Страничните и задните џебови овозможуваат да се складираат неопходните работи како што се клучевите или картичките. Ребрести манжетни и еластичен појас со учкур обезбедуваат совршено вклопување.
Спецификации:

 • Машки долен дел тренерки
 • Опуштен крој
 • Странични џебови
 • Ребрести манжетни
 • Еластичен појас со учкур
 • Перење во машина
 • Состав: 83% памук, 17% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош