Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1366483-066)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Armour Terry Evolution Joggers

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Evolution се долен дел машки тренерки дизајнирани за тренинг и рекреативни активности. Изработени се од лесен и мек двојно ткаен материјал, кој се карактеризира со екстремна прозрачност и растеглива поддршка. Материјалот ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно разладени дури и при интензивни активности. Ткаенината се растегнува во сите четири правци, што придонесува за леснотија на секое движење, без ограничување или ограничување. Дополнителните слоеви ткаенина овозможуваат издржливост и долгорочно носење. Моделот има еластичен појас со надворешно прилагодување, отворени џебови за раце и UA графика. Спецификација:Машки тренерки со малку заострени ногавици - тренинг, lifestyle Лесен и прозрачен двојно ткаен материјалЕластичен појас со надворешно прилагодувањеДва странични џебови, заден џеб на десната странаМатеријал што може да се растегнува во сите четири правциСостав: полиестер, памук, еластин.
Подетално

Under Armour Evolution се долен дел машки тренерки дизајнирани за тренинг и рекреативни активности. Изработени се од лесен и мек двојно ткаен материјал, кој се карактеризира со екстремна прозрачност и растеглива поддршка. Материјалот ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно разладени дури и при интензивни активности. Ткаенината се растегнува во сите четири правци, што придонесува за леснотија на секое движење, без ограничување или ограничување. Дополнителните слоеви ткаенина овозможуваат издржливост и долгорочно носење. Моделот има еластичен појас со надворешно прилагодување, отворени џебови за раце и UA графика.
Спецификација:

 • Машки тренерки со малку заострени ногавици - тренинг, lifestyle
 • Лесен и прозрачен двојно ткаен материјал
 • Еластичен појас со надворешно прилагодување
 • Два странични џебови, заден џеб на десната страна
 • Материјал што може да се растегнува во сите четири правци
 • Состав: полиестер, памук, еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош