Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE QUEST SOFTSHELL (SLIM)
THE NORTH FACE QUEST SOFTSHELL (SLIM)
THE NORTH FACE QUEST SOFTSHELL (SLIM)
THE NORTH FACE QUEST SOFTSHELL (SLIM)
THE NORTH FACE QUEST SOFTSHELL (SLIM)
THE NORTH FACE QUEST SOFTSHELL (SLIM)
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(NF0A3Y1LJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE QUEST SOFTSHELL (SLIM)

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 S
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 S
 • 7 7
 • 8 M
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 S
4-
5
5-
6 S
7
8 M
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош