Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JUICY COUTURE ZUMA JOGGER
JUICY COUTURE ZUMA JOGGER
JUICY COUTURE ZUMA JOGGER
JUICY COUTURE ZUMA JOGGER
JUICY COUTURE ZUMA JOGGER
JUICY COUTURE ZUMA JOGGER
Женски тренерки
Код на производ:
(JCAP178-101)
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE ZUMA JOGGER

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
2.934 ДЕН
Заштеда: 1.956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд JUICY COUTURE
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош