Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Diary
CHAMPION Diary
CHAMPION Diary
CHAMPION Diary
Детски хеланки
Код на производ:
(CHA223G300-01)
CHAMPION

CHAMPION Diary

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion DIARY се lifestyle хеланки за девојки. Пополнете ги деновите на вашите мали принцези со удобност и одличен стил. Тесното вклопување им овозможува слободно движење во активните денови, а сите знаеме дека деновите на децата се исполнети со игра и забава. Нема време за одмор, само за нови авантури. Пријатниот материјал и одличниот крој овозможуваат лесно усогласување со кој било горен дел од гардеробата. Спецификација:Хеланки за девојкиТенок фитСостав: 95% памук, 5% еластин.
Подетално

Champion DIARY се lifestyle хеланки за девојки. Пополнете ги деновите на вашите мали принцези со удобност и одличен стил. Тесното вклопување им овозможува слободно движење во активните денови, а сите знаеме дека деновите на децата се исполнети со игра и забава. Нема време за одмор, само за нови авантури. Пријатниот материјал и одличниот крој овозможуваат лесно усогласување со кој било горен дел од гардеробата.
Спецификација:

 • Хеланки за девојки
 • Тенок фит
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки CHA223G301-01
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки CHA223G302-8U
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки CHA221G300-80
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Помош