Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DN4711-027)
NIKE

NIKE Los Angeles Lakers

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Los Angeles Lakers се кошаркарски тренерки за сите љубители на NBA кошарката. Обезбедете си лежерност, удобност и стилски комбинации на облека. Графиките со ознаките на NBA тимот му оддаваат почит на вашиот омилен кошаркарски клуб. Еластичниот појас лесно се прилагодува, а еластичните делови на ногавиците се тука за да придонесат и за естетиката и за функционалноста. Страничните џебови како и задниот џеб се одлични за складирање на сите потребни ситници. Спецификација: Машки тренерки Странични џебови Еластични делови на ногавиците Еластичен појас со учкур Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Los Angeles Lakers се кошаркарски тренерки за сите љубители на NBA кошарката. Обезбедете си лежерност, удобност и стилски комбинации на облека. Графиките со ознаките на NBA тимот му оддаваат почит на вашиот омилен кошаркарски клуб. Еластичниот појас лесно се прилагодува, а еластичните делови на ногавиците се тука за да придонесат и за естетиката и за функционалноста. Страничните џебови како и задниот џеб се одлични за складирање на сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош