Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé
Код на производ:
(DQ9047-011)
NIKE

NIKE Dri-FIT Kylian Mbappé

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Kylian Mbappe тинејџерските шорцеви за фудбал се тука за најдобар резултат оваа сезона. За најдобра игра и срце на теренот, овлечете ги овие шорцеви и заблескајте. Играјте како вашиот идол во оваа лесна ткаенина која ја впива потта и ви помага да останете суви дури и по 90 минути игра. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата и обезбедува пријатно чувство на ладење. Лесниот прозрачен материјал обезбедува лесно чувство при дриблинг. Еластичниот појас ви овозможува сами да го прилагодите обемот на половината. Спецификација: Шорцеви за тинејџери – за фудбал Dri-Fit технологија Класичен крој Машинско перење Еластичен појас Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit Kylian Mbappe тинејџерските шорцеви за фудбал се тука за најдобар резултат оваа сезона. За најдобра игра и срце на теренот, овлечете ги овие шорцеви и заблескајте. Играјте како вашиот идол во оваа лесна ткаенина која ја впива потта и ви помага да останете суви дури и по 90 минути игра. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата и обезбедува пријатно чувство на ладење. Лесниот прозрачен материјал обезбедува лесно чувство при дриблинг. Еластичниот појас ви овозможува сами да го прилагодите обемот на половината.
Спецификација:

 • Шорцеви за тинејџери – за фудбал
 • Dri-Fit технологија
 • Класичен крој
 • Машинско перење
 • Еластичен појас
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DN1305-010
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DA5597-454
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви CW6109-100
  Nike Dri-FIT Academy се детски фудбалски шорцеви кои ја отстрануваат потта и овозможува...
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Помош