Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Stride
NIKE Stride
NIKE Stride
NIKE Stride
NIKE Stride
NIKE Stride
Код на производ:
(DM4755-358)
NIKE

NIKE Stride

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Stride е машки шорц за трчање во кои ќе ги надминете вашите граници. Лесното чувство е обезбедено со изработка од најмалку 75% рециклиран полиестер.. Дали носите телефон со вас? Задниот џеб е направен само за тоа. Технологијата Dri-FIT ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на вашата авантура. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање сите ваши ситници, како што се клучевите, паричниците и други основни работи. Еластичниот појас може да го прилагодите по ваш вкус и потреба. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови Заден џеб со патент Машинско перење Технологија Dri-FIT Стандарден крој Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Stride е машки шорц за трчање во кои ќе ги надминете вашите граници. Лесното чувство е обезбедено со изработка од најмалку 75% рециклиран полиестер.. Дали носите телефон со вас? Задниот џеб е направен само за тоа. Технологијата Dri-FIT ќе се погрижи да останете суви од почетокот до крајот на вашата авантура. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање сите ваши ситници, како што се клучевите, паричниците и други основни работи. Еластичниот појас може да го прилагодите по ваш вкус и потреба.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Заден џеб со патент
 • Машинско перење
 • Технологија Dri-FIT
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош