Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
adidas Designed For Training
Машки панталони
Код на производ:
(HL8772)
adidas

adidas Designed For Training

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална цена
5.188 ДЕН
Цена со попуст
4.150 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed For Training се машки долен дел тренерки со тесен крој. Облечете го овој модел и ќе се уверите во неговата удобност и функционалност. Имаат тесен крој, така што ништо нема да ве вознемирува додека се фокусирате на спортот. Страничните џебови со патент се задолжени за чување на вашите ситници без кои не излегувате од дома. Еластичниот појас со учкур ви остава простор да ги прилагодите тренерките според вашите мерки. Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен појас Странични џебови AEROREADY технологија Состав: 92% рециклиран полиестер, 8% еластин.
Подетално

adidas Designed For Training се машки долен дел тренерки со тесен крој. Облечете го овој модел и ќе се уверите во неговата удобност и функционалност. Имаат тесен крој, така што ништо нема да ве вознемирува додека се фокусирате на спортот. Страничните џебови со патент се задолжени за чување на вашите ситници без кои не излегувате од дома. Еластичниот појас со учкур ви остава простор да ги прилагодите тренерките според вашите мерки.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 92% рециклиран полиестер, 8% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош