Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CJ7863-414)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
2.151 ДЕН
Заштеда: 239 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club се долен дел детски тренерки за тинејџери, инспириран од спортскиот стил на облекување. Овој модел се одликува со класичен крој, кој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај. Направени се од мек материјал кој во контакт со вашата кожа, ви ја носи удобноста која ја заслужувате. Еластичниот појас со два учкура е тука за полесно да се вклопи и персонализира овој долен дел на вашето тело. Двата странични џебови се идеални за сите потребни ситници. Облечете ги Nike долниот дел тренерки и започнете го новиот ден со нови авантури. Спецификација: Детски долен дел тренерки Состав: 80% памук и 20% полиестер Еластичен појас Странични џебови Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Club се долен дел детски тренерки за тинејџери, инспириран од спортскиот стил на облекување. Овој модел се одликува со класичен крој, кој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај. Направени се од мек материјал кој во контакт со вашата кожа, ви ја носи удобноста која ја заслужувате. Еластичниот појас со два учкура е тука за полесно да се вклопи и персонализира овој долен дел на вашето тело. Двата странични џебови се идеални за сите потребни ситници. Облечете ги Nike долниот дел тренерки и започнете го новиот ден со нови авантури.
Спецификација:

 • Детски долен дел тренерки
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош