Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Modern Basic
CHAMPION Modern Basic
CHAMPION Modern Basic
CHAMPION Modern Basic
Код на производ:
(CHA223B805-3A)
CHAMPION

CHAMPION Modern Basic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion MODERN BASIC е детска lifestyle маица со долги ракави за момчиња. Препуштете се на удобноста која ви ја овозможува оваа маица и зачекорете во нови авантури со стил. Памучниот материјал е одговорен за пријатното чувство во кое ќе се заљубите уште првиот пат кога ќе ја облечете. Се одликува со стандарден крој и ви овозможува максимална подвижност и удобно чувство во секој дел од денот. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Champion графиката на градите јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Облечете ја оваа удобна детска маица со долги ракави и препуштете се на новите детски авантури. Спецификација: Детска lifestyle маица за момчиња Долги ракави Манжетни на ракавите Состав: 100% памук Champion графика.
Подетално

Champion MODERN BASIC е детска lifestyle маица со долги ракави за момчиња. Препуштете се на удобноста која ви ја овозможува оваа маица и зачекорете во нови авантури со стил. Памучниот материјал е одговорен за пријатното чувство во кое ќе се заљубите уште првиот пат кога ќе ја облечете. Се одликува со стандарден крој и ви овозможува максимална подвижност и удобно чувство во секој дел од денот. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања и продирањето на студениот воздух. Champion графиката на градите јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Облечете ја оваа удобна детска маица со долги ракави и препуштете се на новите детски авантури.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за момчиња
 • Долги ракави
 • Манжетни на ракавите
 • Состав: 100% памук
 • Champion графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош