Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски хеланки
Код на производ:
(DQ6573-259)
NIKE

NIKE Air

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женските хеланки се совршен избор за тренинг со висок интензитет, трчање или фитнес. Бидете привлечни дури и додека вежбате. Тие се доволно растегливи за да ја дадат потребната поддршка на сите мускулни групи на долните екстремитети. Лесни и пријатни, не ве задржуваат без разлика на амплитудата на движењето. Високиот струк ви дава можност слободно да вежбате без страв дека нешто ќе ви го поремети вниманието. Ткаенината е направена од рециклирани влакна, а со изборот на модел ја зачувувате нашата планета. Air Swoosh графиката го нагласува вашиот спортски дух. Спецификација: Женски хеланки Рециклирана ткаенина Висок струк Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс.
Подетално

Nike Air женските хеланки се совршен избор за тренинг со висок интензитет, трчање или фитнес. Бидете привлечни дури и додека вежбате. Тие се доволно растегливи за да ја дадат потребната поддршка на сите мускулни групи на долните екстремитети. Лесни и пријатни, не ве задржуваат без разлика на амплитудата на движењето. Високиот струк ви дава можност слободно да вежбате без страв дека нешто ќе ви го поремети вниманието. Ткаенината е направена од рециклирани влакна, а со изборот на модел ја зачувувате нашата планета. Air Swoosh графиката го нагласува вашиот спортски дух.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Рециклирана ткаенина
 • Висок струк
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош