Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
adidas Aeroready
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HI4988)
adidas

adidas Aeroready

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AEROREADY се женски долен дел тренерки со широки ногавици и висок струк. Чувствувајте се слободно и удобно без разлика дали тренирате или уживате во дружењето со вашите пријатели. Овие adidas тренерки се направени за секој облик на удобност. Високиот струк и широките ногавици ќе ви ја истакнат фигурата и затоа ќе се чувствувате подобро веднаш штом ќе ги облечете. Патентот на ногавиците ви остава простор да експериментирате со вашиот изглед и стил. Џебовите се исто така со патенти и на овој начин ќе бидете максимално препуштени на вашите активности. Спецификација: Женски долен дел тренерки Патент на ногавиците Висок струк AEROREADY технологија adidas лого Странични џебови Висок струк Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas AEROREADY се женски долен дел тренерки со широки ногавици и висок струк. Чувствувајте се слободно и удобно без разлика дали тренирате или уживате во дружењето со вашите пријатели. Овие adidas тренерки се направени за секој облик на удобност. Високиот струк и широките ногавици ќе ви ја истакнат фигурата и затоа ќе се чувствувате подобро веднаш штом ќе ги облечете. Патентот на ногавиците ви остава простор да експериментирате со вашиот изглед и стил. Џебовите се исто така со патенти и на овој начин ќе бидете максимално препуштени на вашите активности.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Патент на ногавиците
 • Висок струк
 • AEROREADY технологија
 • adidas лого
 • Странични џебови
 • Висок струк
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош