Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223F105-01)
CHAMPION

CHAMPION Velour

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion VELOUR се долен дел женски тренерки кои го носат класичниот спортски стил на студеното време. Опуштен крој за опуштено чувство. За време на секојдневните активности или попладневниот одмор, овие тренерки се омилени кај дамите од сите генерации. Дневната рутина не е тешка дури и на ладно време, бидејќи мекиот француски фротир ве загрева дури и кога живата во термометарот паѓа. Еластичниот појас обезбедува совршено вклопување и лесна персонализација. Еластичните манжетни го спречуваат навлегувањето на студениот воздух и несаканото движење, а во исто време ги ставаат вашите нови Champion патики до израз. Облечете го овој функционален долен дел, кој лесно се вклопува со остатокот од вашата гардероба и препуштете се на новиот ден. Спецификација: Женски долен дел тренерки - lifestyle Еластични манжетни Опуштен крој Еластичен појас Состав: 80% памук и 20% полиестер.
Подетално

Champion VELOUR се долен дел женски тренерки кои го носат класичниот спортски стил на студеното време. Опуштен крој за опуштено чувство. За време на секојдневните активности или попладневниот одмор, овие тренерки се омилени кај дамите од сите генерации. Дневната рутина не е тешка дури и на ладно време, бидејќи мекиот француски фротир ве загрева дури и кога живата во термометарот паѓа. Еластичниот појас обезбедува совршено вклопување и лесна персонализација. Еластичните манжетни го спречуваат навлегувањето на студениот воздух и несаканото движење, а во исто време ги ставаат вашите нови Champion патики до израз. Облечете го овој функционален долен дел, кој лесно се вклопува со остатокот од вашата гардероба и препуштете се на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки - lifestyle
 • Еластични манжетни
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош