Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials 3-Strpies
adidas Essentials 3-Strpies
adidas Essentials 3-Strpies
adidas Essentials 3-Strpies
adidas Essentials 3-Strpies
adidas Essentials 3-Strpies
adidas Essentials 3-Strpies
adidas Essentials 3-Strpies
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GN4054)
adidas

adidas Essentials 3-Strpies

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Цена со попуст
1.830 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS 3-STRIPES се долен дел тренерки за девојчиња со исклучителна удобност за секој ден. Дозата на класичен стил со три пруги едноставно знае како да се вклопи во вашиот секојдневен живот. Овој долен дел тренерки за тинејџерки има заострени ногавици за да можете да ги истакнете во прв план вашите нови adidas патики. Направени се од француски фротир за целодневен комфор. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад. Спецификација: Lifestyle тренерки за тинејџерки Модел: regular fit со заострени ногавици Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Полудлабок крој Материјал: 53% памук - француски фротир, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES се долен дел тренерки за девојчиња со исклучителна удобност за секој ден. Дозата на класичен стил со три пруги едноставно знае како да се вклопи во вашиот секојдневен живот. Овој долен дел тренерки за тинејџерки има заострени ногавици за да можете да ги истакнете во прв план вашите нови adidas патики. Направени се од француски фротир за целодневен комфор. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Lifestyle тренерки за тинејџерки
 • Модел: regular fit со заострени ногавици
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Полудлабок крој
 • Материјал: 53% памук - француски фротир, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош