Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
adidas OWN THE RUN
Код на производ:
(H58593)
adidas

adidas OWN THE RUN

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. S 5"
 • S 7\. S
 • M 5\. M 5"
 • M 7\. M
 • L 5\. L 5"
 • L 7\. L
 • XL5\. XL5"
 • XL7\. XL
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN се машки шорцеви за трчање. AEROREADY технологијата ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи, за да можете да трчате со сигурност до последниот километар. Чекор по чекор. Километар по километар. Џебот кој е изолиран од влага и пот е идеален за мали нешта како што се клучевите или картичката. Спецификација: Regular fit AEROREADY технологија Еластичен прилагодлив појас Вградена мрежеста постава Преден џеб и заден џеб со патент отпорен на влага Рефлектирачко лого Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas OWN THE RUN се машки шорцеви за трчање. AEROREADY технологијата ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи, за да можете да трчате со сигурност до последниот километар. Чекор по чекор. Километар по километар. Џебот кој е изолиран од влага и пот е идеален за мали нешта како што се клучевите или картичката.
Спецификација:

 • Regular fit
 • AEROREADY технологија
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Вградена мрежеста постава
 • Преден џеб и заден џеб со патент отпорен на влага
 • Рефлектирачко лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S 5"
  S 7" S
  M 5"
  M 7" M
  L 5"
  L 7" L
  XL5"
  XL7" XL
  2XL7 2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош