Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge of Sport Graphic
adidas Badge of Sport Graphic
adidas Badge of Sport Graphic
adidas Badge of Sport Graphic
adidas Badge of Sport Graphic
adidas Badge of Sport Graphic
adidas Badge of Sport Graphic
adidas Badge of Sport Graphic
Детски тренерки
Код на производ:
(HU1552)
adidas

adidas Badge of Sport Graphic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Badge of Sport Graphic унисекс спортскиот комплет за бебиња е дизајниран за неуморните авантуристи. Откривањето на светот преку игра е полесно и поубаво во удобноста на овој adidas сет. Најмладите веќе имаат медал во споделување насмевки и прегратки, дајте им поттик да продолжат да шират љубов. Овој комплет вклучува панталони и дуксер со капуљача. Малото adidas лого носи спортски поттик. Голем стил за мали луѓе. Еластичниот појас и капуљачата обезбедуваат дополнителна покриеност, а благодарение на учкурот, обемот на половината не претставува проблем. Производите од памук поддржуваат одржливо производство на памук, а со купувањето на овој модел, вие и adidas ја заштитувате нашата планета. Уделот на рециклиран материјал во производството претставува мал чекор во борбата против пластичниот отпад. Спецификација:Унисекс комплет за бебињаadidas логоКапуљачаЕластичен појас со учкурСостав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Badge of Sport Graphic унисекс спортскиот комплет за бебиња е дизајниран за неуморните авантуристи. Откривањето на светот преку игра е полесно и поубаво во удобноста на овој adidas сет. Најмладите веќе имаат медал во споделување насмевки и прегратки, дајте им поттик да продолжат да шират љубов. Овој комплет вклучува панталони и дуксер со капуљача. Малото adidas лого носи спортски поттик. Голем стил за мали луѓе. Еластичниот појас и капуљачата обезбедуваат дополнителна покриеност, а благодарение на учкурот, обемот на половината не претставува проблем. Производите од памук поддржуваат одржливо производство на памук, а со купувањето на овој модел, вие и adidas ја заштитувате нашата планета. Уделот на рециклиран материјал во производството претставува мал чекор во борбата против пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс комплет за бебиња
 • adidas лого
 • Капуљача
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош