Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(BV6171-100)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS KXS
 • KS KS
 • KM KM
 • KL KL
 • KXL KXL
 • K2XL K2XL
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женска lifestyle маица со долги ракави, која ќе ви го разубави секој ден кога ќе ја носите. Изработена е од лесен памук кој ќе ви ја даде удобноста која ја заслужувате. Идеалена е за слоевито облекување, а може да се носи и самостојно. На градите се наоѓа Nike логото, кое јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Засилената крагна ќе ги спречи несаканите движења и ќе обезбеди нејзина долготрајност. Носете ја оваа функционална и модерна маица со долги ракави и блескајте додека шетате по градските улици. Спецификација: Женска маица – lifestyle Nike лого Долги ракави Засилена крагна.
Подетално

Nike Sportswear е женска lifestyle маица со долги ракави, која ќе ви го разубави секој ден кога ќе ја носите. Изработена е од лесен памук кој ќе ви ја даде удобноста која ја заслужувате. Идеалена е за слоевито облекување, а може да се носи и самостојно. На градите се наоѓа Nike логото, кое јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Засилената крагна ќе ги спречи несаканите движења и ќе обезбеди нејзина долготрајност. Носете ја оваа функционална и модерна маица со долги ракави и блескајте додека шетате по градските улици.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Nike лого
 • Долги ракави
 • Засилена крагна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  KXS
  KS
  KM
  KL
  KXL
  K2XL
  2XS 2XS
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош