Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Girls Essentials
adidas Girls Essentials
adidas Girls Essentials
adidas Girls Essentials
adidas Girls Essentials
adidas Girls Essentials
adidas Girls Essentials
adidas Girls Essentials
Детска маица со долги ракави
Код на производ:
(GN3957)
adidas

adidas Girls Essentials

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Цена со попуст
1.830 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 112
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали има активности низ градот или има го поминува својот ден дома, вашето девојче може тоа да го направи во adidas GIRLS ESSENTIALS женскиот дуксер кој обезбедува целодневна удобност. Опуштениот крој му ја дава вистинската количина на лабавост и покривање за удобен и опуштен изглед. Зголеменото adidas лого му дава на овој дуксер нота на спортски стил. Овој производ е направен од рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад.Спецификација: Модел: regular fit Тркалезно деколте Спуштени раменици Манжетни на ракавите Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза француски фротир Боја: розова Код на производ: GN395.
Подетално

Без разлика дали има активности низ градот или има го поминува својот ден дома, вашето девојче може тоа да го направи во adidas GIRLS ESSENTIALS женскиот дуксер кој обезбедува целодневна удобност. Опуштениот крој му ја дава вистинската количина на лабавост и покривање за удобен и опуштен изглед. Зголеменото adidas лого му дава на овој дуксер нота на спортски стил. Овој производ е направен од рециклирана содржина како дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Модел: regular fit
 • Тркалезно деколте
 • Спуштени раменици
 • Манжетни на ракавите
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза француски фротир
 • Боја: розова
 • Код на производ: GN395

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  68 3-6м -
  74 6-9m -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  112
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas LOGO CREW SWEATSHIRT е тесен крој на  детски дуксер со отпечатено лого на a...
  1.532 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.188 ДЕН
  Помош