Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS Bianca
KRONOS Bianca
KRONOS Bianca
KRONOS Bianca
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(KRA203F102-01)
KRONOS

KRONOS Bianca

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.393 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kronos BIANCA се долен дел женски тренерки совршени за секој ден. Овој долен дел тренерки се изработени од мек памук, кој ќе ви овозможи одлично чувство на удобност во текот на денот. Стандардниот крој ја следи линијата на телото, давајќи ви убав, женствен изглед. Еластичниот појас цврсто се прилепува околу вашиот струк и гарантира целосно приспособување на вашите потреби. Предноста на овој долен дел тренерка заслужува посебен акцент, бидејќи благодарение на едноставноста со која се одликува можете да го комбинирате со сите парчиња од гардероберот.Спецификација: Женски долен дел тренерки Прилагодлив еластичен појас Материјал: 70% памук/ 30% полиестер Боја: црна.
Подетално

Kronos BIANCA се долен дел женски тренерки совршени за секој ден. Овој долен дел тренерки се изработени од мек памук, кој ќе ви овозможи одлично чувство на удобност во текот на денот. Стандардниот крој ја следи линијата на телото, давајќи ви убав, женствен изглед. Еластичниот појас цврсто се прилепува околу вашиот струк и гарантира целосно приспособување на вашите потреби. Предноста на овој долен дел тренерка заслужува посебен акцент, бидејќи благодарение на едноставноста со која се одликува можете да го комбинирате со сите парчиња од гардероберот.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Материјал: 70% памук/ 30% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош