Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
adidas G A.R.Aop Tight
Детски хеланки
Код на производ:
(GM8383)
adidas

adidas G A.R.Aop Tight

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 112
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas G A.R.AOP Tight хеланки за вежбање за девојчиља се одличен избор за часови по физичко, тренинг или играње во парк. Тие се направени од рециклиран материјал, што покажува колку сме посветени на зачувувањето на нашата животна средина. Впечатливиот дезен ќе овозможи да се издвои од другите пријатели во друштвото. Изработени се од еластичен материјал кој ќе обезбеди максимална покриеност без да се загрози подвижноста. Спецификација: AEROREADY технологија за апсорпција на пот Појас со ластик Странични џебови adidas лого на левата страна Состав на материјал: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин Боја: повеќебојна Код на производ: GM8383.
Подетално

adidas G A.R.AOP Tight хеланки за вежбање за девојчиља се одличен избор за часови по физичко, тренинг или играње во парк. Тие се направени од рециклиран материјал, што покажува колку сме посветени на зачувувањето на нашата животна средина. Впечатливиот дезен ќе овозможи да се издвои од другите пријатели во друштвото. Изработени се од еластичен материјал кој ќе обезбеди максимална покриеност без да се загрози подвижноста.
Спецификација:

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Појас со ластик
 • Странични џебови
 • adidas лого на левата страна
 • Состав на материјал: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин
 • Боја: повеќебојна
 • Код на производ: GM8383

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  112
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas FUTURE ICONS GRAPHIC TIGHTS се хеланки за тренинг, за девојчиња, наменети за сит...
  1.252 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.788 ДЕН
  Помош