Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
adidas Essentials Linear Tight
Женски хеланки
Код на производ:
(DP2386)
adidas

adidas Essentials Linear Tight

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.181 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • XXL XXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials Linear Tight се женски хеланки кои можете да ги носите на тренинг, но и за време на секојдневните активности, кога ви треба удобност и комфор. Изработени се од памук и еластин, па совршено ќе ја истакнат вашата фигура и воедно ќе ви овозможат максимална удобност. Ако сакате минималистички стил, удобност и практичност, најдете место во вашиот гардеробер за adidas Essentials Linear Tight се женските lifestyle хеланки.Спецификација: Еластичен појас adidas лого на левата ногавицаМашинско перењеСостав: 92% памук, 8% еластинБоја: црнаКод на производ: DP2386.
Подетално

adidas Essentials Linear Tight се женски хеланки кои можете да ги носите на тренинг, но и за време на секојдневните активности, кога ви треба удобност и комфор. Изработени се од памук и еластин, па совршено ќе ја истакнат вашата фигура и воедно ќе ви овозможат максимална удобност. Ако сакате минималистички стил, удобност и практичност, најдете место во вашиот гардеробер за adidas Essentials Linear Tight се женските lifestyle хеланки.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • adidas лого на левата ногавица
 • Машинско перење
 • Состав: 92% памук, 8% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: DP2386

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  XXL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош