Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO CROC PRINTED FLOAT VEST
SPEEDO CROC PRINTED FLOAT VEST
SPEEDO CROC PRINTED FLOAT VEST
SPEEDO CROC PRINTED FLOAT VEST
Детски елек
Код на производ:
(812252D680)
SPEEDO

SPEEDO CROC PRINTED FLOAT VEST

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4-6 4-6
  • 2-4 2-4
  • 5-6 5-6
  • 2/3 2/3
  • 0-12 0-12
  • 1-2 1-2
  • 3-4 3-4
  • 1224 1224
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Пол Kids
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош