Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(DM7719-025)
NIKE

NIKE Dri-Fit

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Fast женските хеланки за трчање ја комбинираат мекоста на класичниот модел со Dri-FIT технологијата за да бидете суви и свежи. Трите џебови со различни големини ви овозможуваат безбедно да ги складирате сите потребни ситници, така што ќе можете да останете фокусирани на патеката. Мрежестите панели зад колената ви нудат дополнителна прозрачност. Спецификација: Тесен крој Dri-FIT технологија 7/8 должина Средно висок струк Мрежести панели зад коленото Три џебови со различни големини Машинско перење Состав: 80% полиестер, 20% спандекс.
Подетално

Nike Dri-FIT Fast женските хеланки за трчање ја комбинираат мекоста на класичниот модел со Dri-FIT технологијата за да бидете суви и свежи. Трите џебови со различни големини ви овозможуваат безбедно да ги складирате сите потребни ситници, така што ќе можете да останете фокусирани на патеката. Мрежестите панели зад колената ви нудат дополнителна прозрачност.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Dri-FIT технологија
 • 7/8 должина
 • Средно висок струк
 • Мрежести панели зад коленото
 • Три џебови со различни големини
 • Машинско перење
 • Состав: 80% полиестер, 20% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош