Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Yoga Luxe
NIKE Yoga Luxe
NIKE Yoga Luxe
NIKE Yoga Luxe
NIKE Yoga Luxe
NIKE Yoga Luxe
NIKE Yoga Luxe
NIKE Yoga Luxe
Женска маица
Код на производ:
(DA0723-712)
NIKE

NIKE Yoga Luxe

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Yoga Luxe е женски топ за тренинг со сошиен градник. Изработен е од ткаенина која го покрива телото, давајќи му лесна потпора и поголема слобода на движење за време на вежбањето. Технологијата Nike Infinalon ја прави ткаенината неверојатно еластична и ултра мека, а сепак доволно силна за да ја поддржи вашата мускулатура. Dri-FIT технологијата за апсорпција на пот, ви помага да останете суви и свежи додека го зголемувате интензитетот на тренингот. Спецификација: Прилагодлив тесен крој Сошиен градник Може да се пере во машина Состав: 47-63% најлон, 30-37% спандекс, 0-23 % полиестер.
Подетално

Nike Yoga Luxe е женски топ за тренинг со сошиен градник. Изработен е од ткаенина која го покрива телото, давајќи му лесна потпора и поголема слобода на движење за време на вежбањето. Технологијата Nike Infinalon ја прави ткаенината неверојатно еластична и ултра мека, а сепак доволно силна за да ја поддржи вашата мускулатура. Dri-FIT технологијата за апсорпција на пот, ви помага да останете суви и свежи додека го зголемувате интензитетот на тренингот.
Спецификација:

 • Прилагодлив тесен крој
 • Сошиен градник
 • Може да се пере во машина
 • Состав: 47-63% најлон, 30-37% спандекс, 0-23 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош