Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
NIKE SPORTSWEAR REPEAT
Код на производ:
(DR9973-063)
NIKE

NIKE SPORTSWEAR REPEAT

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR REPEAT се машки lifestyle шорцеви кои ќе ви донесат удобност за време на секојдневните активности. Носете ги за да уживате во целодневната удобност и комфор. Изработени се од лесен памук кој кога е во контакт со вашата кожа ви ја дава удобноста и комфорот што ги заслужувате. Еластичниот појас со учкур придонесува за подобро вклопување и лесна персонализација. Nike и Swoosh лого јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Практичните странични џебови ќе ви овозможат безбедно да ги складирате сите ваши основни работи. Nike SPORTSWEAR REPEAT шорцевите се лесни за перење во машина и се вистински избор за љубителите на едноставниот спортски стил без непотребни детали. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Состав: 80% памук и 20% полиестер Странични џебови Nike и Swoosh лого Должина до колена.
Подетално

Nike SPORTSWEAR REPEAT се машки lifestyle шорцеви кои ќе ви донесат удобност за време на секојдневните активности. Носете ги за да уживате во целодневната удобност и комфор. Изработени се од лесен памук кој кога е во контакт со вашата кожа ви ја дава удобноста и комфорот што ги заслужувате. Еластичниот појас со учкур придонесува за подобро вклопување и лесна персонализација. Nike и Swoosh лого јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Практичните странични џебови ќе ви овозможат безбедно да ги складирате сите ваши основни работи. Nike SPORTSWEAR REPEAT шорцевите се лесни за перење во машина и се вистински избор за љубителите на едноставниот спортски стил без непотребни детали.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Странични џебови
 • Nike и Swoosh лого
 • Должина до колена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош