Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD6421-010)
NIKE

NIKE Air

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.568 ДЕН
Заштеда: 1.522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air се долен дел машки тренерки инспирирани од Nike стилот од осумдесеттите. Исклучително лесната и пријатна ткаенина е удобна за носење цел ден. Написот „ Get Over Your Fear of Heights “ е превземен од Nike Air Force кампањата од 86 година, и им оддава почит на моделите од минатото. Извезеното Futura Air лого на ногавиците потсетува на богата традиција. Има еластичен појас кој се прилагодува на вашите желби. Спецификација: Машки долен дел тренерки - lifestyle Стандарден крој Еластичен појас Странични џебови Air Force графика Машинско перење Состав: 73% полиестер, 27% најлон.
Подетално

Nike Air се долен дел машки тренерки инспирирани од Nike стилот од осумдесеттите. Исклучително лесната и пријатна ткаенина е удобна за носење цел ден. Написот „ Get Over Your Fear of Heights “ е превземен од Nike Air Force кампањата од 86 година, и им оддава почит на моделите од минатото. Извезеното Futura Air лого на ногавиците потсетува на богата традиција. Има еластичен појас кој се прилагодува на вашите желби.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Air Force графика
 • Машинско перење
 • Состав: 73% полиестер, 27% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош