Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION CUTE
CHAMPION CUTE
CHAMPION CUTE
CHAMPION CUTE
CHAMPION CUTE
CHAMPION CUTE
Детски фустан
Код на производ:
(CHA221G903-81)
CHAMPION

CHAMPION CUTE

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION CUTE е детски lifestyle фустан за девојчиња кои сакаат да бидат во тренд. Овој фустан е тука за да ве потсети дека заслужувате бескомпромисна удобност и комфор во секое време. Фустанот е без ракави со зајакната крагна што ќе го спречи влечењето и ќе овозможи долготрајност. Изработен е од лесен памук, кој во допир со вашата кожа ја обезбедува удобноста која ја заслужувате. Повеќе од интересните CHAMPION графики кои се простираат низ целиот фустан, освен што придонесуваат за естетиката, го зголемуваат и бројот на комбинации на облека. Спецификација: Детски lifestyle фустан за девојчиња Состав : 100% памук Засилена крагна Без ракави CHAMPION лого.
Подетално

CHAMPION CUTE е детски lifestyle фустан за девојчиња кои сакаат да бидат во тренд. Овој фустан е тука за да ве потсети дека заслужувате бескомпромисна удобност и комфор во секое време. Фустанот е без ракави со зајакната крагна што ќе го спречи влечењето и ќе овозможи долготрајност. Изработен е од лесен памук, кој во допир со вашата кожа ја обезбедува удобноста која ја заслужувате. Повеќе од интересните CHAMPION графики кои се простираат низ целиот фустан, освен што придонесуваат за естетиката, го зголемуваат и бројот на комбинации на облека.
Спецификација:

 • Детски lifestyle фустан за девојчиња
 • Состав : 100% памук
 • Засилена крагна
 • Без ракави
 • CHAMPION лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош