Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
NIKE Jordan Jumpman Woven
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DA7237-410)
NIKE

NIKE Jordan Jumpman Woven

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.043 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте го напливот на удобност и стил во Nike Jordan Jumpman Woven машкиот долен дел тренерки. Овој модел се одликува со класичен спортски крој со ногавици кои лежерно паѓаат и завршуваат со широк еластичен дел. Изработени се од лесна и пријатна ткаенина која ја комбинира издржливоста на полиестерскиот материјал со мекоста на најквалитетниот памук. Предните џебови нудат доволно простор за вашите ситници, додека контрастните странични панели и „Jumpman“ логото придонесуваат за автентичен спортски изглед. Спецификација: Машки долен дел тренерки – lifestyle Jordan стандарден крој Еластични делови на ногавиците Прилагодлив еластичен појас Предни џебови Дозволено перење во машина Состав: 58% памук, 42% најлон.
Подетално

Почувствувајте го напливот на удобност и стил во Nike Jordan Jumpman Woven машкиот долен дел тренерки. Овој модел се одликува со класичен спортски крој со ногавици кои лежерно паѓаат и завршуваат со широк еластичен дел. Изработени се од лесна и пријатна ткаенина која ја комбинира издржливоста на полиестерскиот материјал со мекоста на најквалитетниот памук. Предните џебови нудат доволно простор за вашите ситници, додека контрастните странични панели и „Jumpman“ логото придонесуваат за автентичен спортски изглед.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Jordan стандарден крој
 • Еластични делови на ногавиците
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Предни џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 58% памук, 42% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош