Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DM6470-321)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е женски lifestyle шорц дизајниран за ваше задоволство. Облечете го со леснотија и уживајте во целодневна удобност. Направен е од мек француски фротир што ви ја дава удобноста која ја заслужувате. Еластичниот појас обезбедува лесна персонализација и додава удобност. Дискретната Nike графика јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Страничните џебови се тука за да можете лесно да ги складирате сите потребни работи во нив. Мрежестите детали придонесуваат за спортски, урбан стил. Лесно се комбинира, особено со маици од ист бремд. Облечете го овој женски шорц и храбро и одлучно впуштете се во нови пролетни и летни авантури. Спецификација: Женски шорц – lifestyle Состав: 80% памук и 20% полиестер Странични џебови Nike графика Еластичен појас.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е женски lifestyle шорц дизајниран за ваше задоволство. Облечете го со леснотија и уживајте во целодневна удобност. Направен е од мек француски фротир што ви ја дава удобноста која ја заслужувате. Еластичниот појас обезбедува лесна персонализација и додава удобност. Дискретната Nike графика јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Страничните џебови се тука за да можете лесно да ги складирате сите потребни работи во нив. Мрежестите детали придонесуваат за спортски, урбан стил. Лесно се комбинира, особено со маици од ист бремд. Облечете го овој женски шорц и храбро и одлучно впуштете се во нови пролетни и летни авантури.
Спецификација:

 • Женски шорц – lifestyle
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Странични џебови
 • Nike графика Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош