Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Код на производ:
(CJ2044-032)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT машките шорцеви за тренинг комбинираат мека ткаенина и технологија која ја отстранува влагата од кожата, за да ви даде удобност додека вежбате. Dri-FIT технологијата лесно ја отстранува потта од вашата кожа и го забрзува испарувањето, правејќи ја сува и свежа. Лесната еластична ткаенина, го прави секое движење слободно, без ограничувања. Спецификација: Модел: standard fit Прозрачни шевови Странични џебови Еластичен прилагодлив појас Материјал: 69% памук, 31% полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT машките шорцеви за тренинг комбинираат мека ткаенина и технологија која ја отстранува влагата од кожата, за да ви даде удобност додека вежбате. Dri-FIT технологијата лесно ја отстранува потта од вашата кожа и го забрзува испарувањето, правејќи ја сува и свежа. Лесната еластична ткаенина, го прави секое движење слободно, без ограничувања.
Спецификација:

 • Модел: standard fit
 • Прозрачни шевови
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Материјал: 69% памук, 31% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош